Ledmir.com.ua
+38 (097) 00 55 448Київстар

Відкриття Інтернет-магазину Ledmir.com.ua

Ми раді вітати Вас в нашому Інтернет-магазині Ledmir.com.ua.

Він створений для того, щоб спростити процес вибору і придбання економічного світлодіодного освітлення Вам додому, в офіс, на виробництво або склад, а також для освітлення дороги або певної території. Всі товари у нас ви можете купити прямо зараз, заощадивши дорогоцінний час! Інтернет-магазин Ledmir.com.ua з радістю допоможе вам уникнути необхідності відвідувати ринки, супермаркети та інші будівельні магазини.

Наш Інтернет-магазин працює на всій території України. Ми пропонуємо широкий асортимент світлодіодних ламп, офісних і дизайнерських світильників, прожекторів і вуличних світильників. У нашому інтернет-магазині все це Ви придбаєте за найнижчими цінами з доставкою по Харкову і всій Україні.

Вибравши вподобану позицію, Ви легко можете замовити товар як в online режимі, так і по телефону у консультанта, уточнивши деталі, які Вас цікавлять. Ви можете замовити доставку або забрати товар самостійно в нашому офісі, де всі товари можна подивитися «вживу» і відразу ж отримати відповіді на Ваші запитання.

В асортименті інтернет магазину Ledmir.com.ua представлені виключно сертифіковані товари, гарантія на які становить 3 роки. Купуючи в інтернет-магазині Ledmir.com.ua Ви, в першу чергу, купуєте якість, гарантовану виробником, зручність доставки і самостійного вибору способу оплати.

Завдяки використанню нашої продукції Вам гарантована економія на освітленні в кілька разів на довгий час.

Інтернет-магазин Ledmir.com.ua бажає Вам вдалих покупок!

Дата публікації: 01.10.2014

Статті