Ledmir.com.ua
+38 (097) 00 55 448Київстар

Розширення асортименту світлодіодною продукцією TM FERON!

Feron

З радістю повідомляємо Вам про розширення асортименту нашого інтернет-магазину світлодіодною продукцією TM FERON!

В наш каталог додався широкий вибір серед світлодіодних лам: LED ламп загального призначення, декоративних, низьковольтних світлодіодних ламп, з'явилися нові світлодіодні світильники різних типів і форм, LED прожектори, а також світлодіодні світильники для декоративної підсвітки.

 

Уличный светодиодный светильник  светодиодная встраиваемая панель  светодиодная лампа


Светодиодная диммируемая лампа Е27 С37  светодиодная лампа G13  Капсульная светодиодная лампа

 

Також тепер ви можете придбати у нас нові SMART світильники Feron STARLIGHT. Це розумні, функціональні LED світильники з дистанційним управлінням, які можуть підлаштовувати яскравість і температуру світла так, як буде зручно Вам! Мають режим нічника і запам'ятовують останні налаштування освітлення після вимкнення світла. Таймер відключення світла допоможе заощадити Вам ще більше електроенергії.

Feron Starlight - це сучасна, економічна та екологічна альтернатива люстр. Feron Starlight легко замінить люстру на 4 лампи потужністю 100W і створить яскраве комфортне освітлення в приміщенні площею до 20 квадратних метрів. Це дозволяє заощадити до 85% електроенергії, в порівнянні з використанням звичайної люстри.

Feron STARLIGHT diamondFeron STARLIGHT светодиодный светильникFeron STARLIGHTFeron STARLIGHT Круглый светодиодный светильник

Світильники мають стильний лаконічний дизайн, який підійде для будь-якого інтер'єру і типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим светодиодам, забезпечується ефект зоряного неба при включеному світильнику. Важливим моментом є те, що світлодіоди розміщені рівномірно по всій площі світильника. Таким чином, ця конструкція забезпечує його однорідне світіння без виникнення темних зон, які погіршують зовнішній вигляд працюючої світильника. Також, завдяки цьому, забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник і створюється комфортне для очей, екологічне та безпечне освітлення.

Якщо Ви не впевнені у виборі товару або у Вас виникли питання щодо використання або застосування даної LED продукції Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом і отримати кваліфіковану консультацію по Вашому питанню.

Купуючи товари в Ledmir.com.ua, Ви в першу чергу, купуєте сертифікований товар і якість, гарантовану виробником.
Приємних Вам покупок.

Дата публікації: 16.02.2018

Статті