Ledmir.com.ua
+38 (097) 00 55 448Київстар

Новинки. Вуличні консольні світлодіодні світильники Eurolamp

Eurolamp

Світлодіодні лампи та світильники під брендом Eurolamp, які представлені в нашому інтернет магазині, виробляються за німецькими стандартами.
Eurolamp - це світлодіоди від кращих виробників і жорсткий контроль якості.

Вуличні світлодіодні світильники Eurolamp доступні до замовлення в нашому інтернет магазині, вони представлені в трьох серіях, потужністю по 30Вт, 50Вт і 100Вт:

Eurolamp_street_light

Серія вуличних світлодіодних світильників Eurolamp LED-SLT1 - це класичні та звичні для всіх, по дизайну, вуличні LED світильники. Відмінною рисою даних світильників є німецька якість від ТМ Eurolamp за доступною ціною.

 

Eurolamp_street_light2

Серія вуличних світлодіодних світильників Eurolamp LED-SLT2 відрізняється полегшеним корпусом та покращеною системою охолодження. Це досягнуто за рахунок унікального дизайну LED світильника, що робить його більш надійним і довговічним джерелом світла.

Eurolamp_street_light3

Серія вуличних світлодіодних світильників Eurolamp LED-SLT3 має ефективне відведення тепла, завдяки светодиодам типу SMD, які рівномірно размещенні майже по всій площі світильника. Це також дало можливість домогтися більш широкого кута світіння у даній серії LED світильників.

Чекаємо на ваші замовлення у нашому інтернет магазині LEDmir.com.ua

Дата публікації: 07.04.2017

Статті