Ledmir.com.ua
+38 (097) 00 55 448Київстар

Ми запускаємо Youtube канал для наших клієнтів

У нас для Вас хороша новина! Тепер можна не тільки подивитися на зображення товару на нашому сайті інтернет-магазину «Ledmir», а й оцінити зовнішність товару, подивитися огляди і дізнатися докладніше про виробника, подивившись відео. Для цього ми запускаємо наш Youtube канал.

Іноді недостатньо просто подивитися на світильник або лампу, щоб оцінити якість продукції, познайомитися з брендом або зробити вибір. Тому ми вирішили дати можливість нашим клієнтам докладніше ознайомитись з продукцією. На нашому Ютуб каналі інтернет магазину «Ledmir» ми пропонуємо не тільки огляди. Також ви знайдете відгуки про нас від наших клієнтів, інтерв'ю з виробниками, новини світу LED-освітлення і багато іншого.

Наші відео - це підтвердження рівня турботи про клієнта та якості продукції. Ми робимо чесні огляди, спілкуємося з виробниками, показуємо як переваги, так і недоліки. Наше завдання - бути чесними з нашими клієнтами і максимально просто і докладно розповідати про товари і всім, що з ними пов'язано.

Представники нашої компанії регулярно відвідують виставки і конференції, на яких бренди представляють новинки. Ви завжди будете в курсі останніх змін і нових технологій. До речі, на одній з таких виставок ми побували не так давно, відео ви можете подивитися вже на каналі

А також не забудьте підписатися. Якщо вам дійсно подобається наша ідея, підтримайте нас і поставте лайк відео. Це правда допоможе нам ставати ще краще!

Дата публікації: 28.10.2020

Статті