Ledmir.com.ua
+38 (097) 00 55 448Київстар

Лінійні лампи типу Т8. На що звертати увагу?

Переваги светодіодної лінійної лампи Т8

Світлодіодні лампи Т8 мають у своєму складі діоди, що утворюють приємне яскраве світло. Згодом вони не тьмяніють і не втрачають яскравості, служать понад 50 000 годин при правильній експлуатації та підходять для використання у різних типах приміщень. Вони безпечні для людини та екології, легко підключаються, їх можна використовувати на тих же світильниках, що й люмінесцентні моделі. Для цього потрібно прибрати пускач, баласт або як його ще називають дросель, який необхідний для роботи люмінісцентної лампи та підключити живлення на пряму від мережі до патрона. На один патрон приходитиме фаза на другий нуль.

Переваги світлодіодної лінійної лампи Т8:

 • Енергоспоживання LED лампи в два рази менше ніж люмінісцентної при тому ж рівні яскравості.
 • У світлодіодних лампах немає мерехтіння. Люмінісцентні лампи у свою чергу часто мерехтять і дуже дратують зір.
 • Для роботи світлодіодної лампи не потрібні дроселі та баласти. Лампа працює одразу від мережі 220 В.
 • Вони не вимагають спеціальної утилізації, обслуговування та абсолютно безпечні для людини. Також вони не виділяють шкідливі речовини в атмосферу, тому екологічно чисті.
 • Флуоресцентні лампи мають кут розсіювання світла 360 градусів, а LED лампи – 180. Освітлення виходить спрямованим, тому при використанні меншої кількості світлоточок утворюється така сама кількість світла.
 • Пристосовані для частого включення та вимкнення, спеціальна захисна система дозволяє правильно розподіляти струм, що дає можливість постійно вмикати та вимикати їх. На відміну від люмінесцентних ламп, які страждають від частих перепадів напруги.

Це лише незначна частина переваг, які має LED лампа Т8. Вони використовуються в офісах, цехах, виробничих площах, складах, школах, лікарнях, великих просторах. При споживанні невеликої кількості енергії вони дають яскраве світло, яке не шкодить очам.

З чого складається конструкція led лампи Т8

led лампи Т8

Світлодіодна лінійна LED лампа Т8 має форму трубки, як правило, довжиною 600, 1200, 1500 мм (але є інші розміри). Вона оснащена двома цоколями G13. Усередині знаходиться блок живлення – драйвер, а також діоди. Якщо один із діодів перестає працювати, ланцюг не переривається, і лампа продовжує світити.

Вона призначена на 50 000 годин роботи, при використанні 8 годин на день цього вистачить більш ніж на 17 років. При цьому за цей час втрата яскравості не перевищує 50%, а в більшості випадків діоди продовжують так само яскраво працювати.

Корпус LED лампи Т8 зроблений із полікарбонату повністю або частково. У другому випадку використовується алюміній, який чудово відводить тепло. Полікарбонат чудово розсіює потік світла, роблячи його м'яким та приємним для сприйняття. Іноді використовуються інші матеріали, такі, як пластик, скло. Вони можуть бути повністю прозорими, матовими або напівпрозорими.

За своїми конструктивними особливостями LED лампа Т8 не відрізняється від люмінесцентної, тому підходить під світильники, якщо в них раніше використовувався саме другий варіант. Для заміни потрібно лише прибрати з ланцюга живлення дросель або баласт, який необхідний для роботи люмінесцентної лампи.

У нашому магазині Ледмір є великий асортимент світлодіодних ламп Т8, ви можете підібрати моделі під свої потреби і зробити замовлення прямо на сайті або зателефонувати нам. Якщо ж ви не знаєте, яку саме модель підібрати, зателефонуйте і менеджер допоможе визначитися з вибором.

Як вибрати лінійну лампу Т8

вибір led ламп Т8

Щоб підібрати хорошу лампу Т8, необхідно звернути увагу на деякі деталі. Ми допоможемо правильно підібрати освітлення. Дотримуйтесь наступних рекомендацій:

 • Звертайте увагу на розсіювач. Як ми вже сказали, є кілька типів. Він може бути із пластику, скла. Цілком прозорий, матовий, напівпрозорий, призматичний. Кожен тип дає своє світло. Прозорі забезпечують яскраве світло, але видно діоди, втрачається естетичність виду. Матовий розсіювач дещо розширює кут світла, але втрачається інтенсивність. Підходить для створення фонового плавного освітлення, наприклад, у великих просторах, де потрібне не спрямоване світло. При використанні пластику світловтрата становить близько 20%, але скло крихке і не таке надійне. Залежно від потреб підбирайте розсіювач.
 • Вивчіть характеристики лампи Т8. Зверніть увагу на енергоефективність. Якщо вона більше 90 Лм/Вт, вона буде дуже вигідною у використанні. Якщо виробник не вказує цей параметр, вирахуйте його самостійно. Розділіть світловий потік, вказаний у люменах Лм, на потужність лампи, вказаної у Ваттах Вт. Чим довша лампа, тим вищий її світловий потік.
 • Зверніть увагу на кут розсіювання. Дана модель лампи використовується для створення фонового світла, тому маленький кут не плюс. В ідеалі він повинен бути 120 градусів або вищим, оптимально використовувати лампу Т8 з кутом розсіювання 120-180.
 • Подивіться робочу напругу. Якщо вказано 220-240В, то така модель не захищена від перепадів і може мерехтіти. У ній встановлений лінійний драйвер. Інші моделі мають робочу напругу в межах 175-250В, орієнтуйтеся на ці показники.
 • Якщо плата має двошарову конструкцію, на якій розміщені діоди, вона дає більшу кількість світла та відмінне тепловідведення. Така лампа прослужить довше. Але й вартість її дорожча.
 • Зверніть увагу на колірну температуру. Вона вимірюється в Кельвінах К. Залежно від параметра, відрізняється тип освітлення. 2700-4000 К дають тепле біле світло, наближене до жовтих відтінків. 4000-5000 К вважається стандартним освітленням, ще називається денним білим світлом або нейтральним світлом. 5000 К і вище утворюють холодне світло з легким світло-блакитним відтінком. У такому освітленні комфортно працювати, воно призначене для зосередження, але трохи стомлює. Стандартне біле світло – найкраще рішення для більшості просторів.

Ці рекомендації дозволять підібрати якісну лінійну LED лампу Т8. У нашому магазині «Ледмір» ви можете підібрати відповідну модель для вирішення ваших завдань та зробити чудове освітлення. Робіть простір приємним, заощаджуйте на вигідних LED лампах та використовуйте безпечні світильники.

Статті