Ledmir.com.ua
+38 (097) 00 55 448Київстар

Монтаж автономних LED світильників

У наш час все вдосконалюється і розвивається з величезною швидкістю. Ще зовсім недавно автономні світильники на сонячних батареях використовувалися тільки в космічній індустрії і спеціальному високотехнологічному обладнанні. Сьогодні ж ми маємо доступ до такої технології і можемо на власні очі переконатися в її функціональності та корисності. З розвитком LED освітлення і збільшення ККД сонячних батарей використання автономного освітлення стало вже повсюдним. Тепер для того, щоб освітити вулицю або підсвітити дачну ділянку не обов'язково прокладати кабелі і підключатися до електричної мережі.

Принцип роботи світильників на сонячній батареї простий. Протягом світлового дня сонячна батарея передає енергію в акумулятор, де вона накопичується, а з настанням темряви накопичена енергія використовується для освітлення.

Рекомендації по монтажу та експлуатації:

  • Монтаж панелі на стовп необхідно проводити таким чином, щоб світло потрапляло на сонячну батарею під кутом в 90 градусів
  • Варто пам'ятати, що потрапляння тіні на панель, а також пилу, снігу і бруду сильно впливає на її результативність, тому панель потрібно періодично очищати.
  • Орієнтувати «Фотоелектронний перетворювач» (ФЕП) необхідно суворо на південь. Саме з цього боку приходить максимальна кількість світла, яке проходить атмосферу під прямим кутом і з мінімальними втратами. Якщо розташувати панель, орієнтуючись на схід чи захід, то значна частина сонячного світла буде втрачена, так як сонячна енергія проходить атмосферу по діагоналі.
  • Сонячну панель потрібно встановлювати таким чином, щоб кут щодо горизонту збігався з паралеллю. Для України це 50 градусів. Для того щоб підвищити продуктивність ФЕП, було б непогано міняти цей кут хоча б два рази на рік, навесні зменшувати до 35 °, а восени збільшувати до 65 °.
  • Так як ФЕП є транзистором, нагрів негативно впливає на його роботу і знижує ККД. Тому потрібно намагатися забезпечувати максимально низькотемпературний тепловий режим. Для того. щоб панель нагрівалася більш рівномірно її варто встановлювати в горизонтальному положенні.

Виходячи з того, що LED технології значно вигідніше по енергоспоживанню і більше по ресурсу роботи, застосування їх спільно з сонячними панелями робить доступним освітлення в тих місцях, де проблематично прокласти електричну мережу. Такі рішення з кожним роком стають все більш ефективними і набирають велику популярність, тому якщо Вам необхідно якісне освітлення з мінімальними витратами звертайтеся в наш магазин, ми надамо всю необхідну Вам інформацію і допоможемо з вибором.

Статті