Ledmir.com.ua
+38 (097) 00 55 448Київстар

Умови використання сайту

Перед переглядом і використанням даного сайту уважно ознайомтеся з умовами його використання. У разі незгоди з умовами використання, не використовуйте його.

Інтернет-сайт Ledmir.com.ua забороняє використання, поширення та демонстрування матеріалів сайту для комерційних і громадських цілей, а також використання даних матеріалів в комп'ютерних мережах і на інших інтернет-сайтах. Дозволено перегляд і копіювання матеріалів сайту виключно в особистих некомерційних цілях, за умови збереження інформації про право власності та авторське право, яка знаходиться в самих матеріалах сайту і будь-яких їхніх копіях.

Матеріали та послуги сайту Ledmir.com.ua надаються без будь-яких гарантій. Ledmir.com.ua не гарантує повноти і точності матеріалів, програм і послуг даного сайту. Ledmir.com.ua в будь-який час на свій розсуд без повідомлення має право вносити зміни в матеріали і послуги, які надані на цьому сайті, а також в що містяться на даному сайті товари і ціни. Ledmir.com.ua не зобов'язаний проводити оновлення застарілих матеріалів наданих на даному сайті.

Ledmir.com.ua не несе ні за яких обставин відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання матеріалів даного сайту, в тому числі збитки від втрати прибутку, переривання ділової діяльності або втрати даних.

При реєстрації на сайті Ledmir.com.ua, Користувач дає свою згоду на надання точної і достовірної інформації про себе і дає право інтернет-сайту Ledmir.com.ua на обробку та зберігання особистих персональних даних. За безпеку отриманих при реєстрації логіну і паролю, а також за дії, вчинені при вході на сайт за допомогою логіну і паролю Користувача, вся відповідальність лягає на Користувача. Також Користувач зобов'язується поставити нас до відома, в разі втрати його логіну та паролю.

При зверненні й коментуванні на сайті Ledmir.com.ua, користувач особисто і самостійно несе відповідальність, що залишені ним повідомлення не є незаконними, шкідливими, загрозливими, не порушують авторські права, а також будь-яким іншим чином не порушують чинне законодавство України. Також Користувач дає згоду сайту Ledmir.com.ua на безоплатне використання і видалення будь-якого його повідомлення без його на те згоди на свій розсуд. Ledmir.com.ua не несе будь-якої відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

На нашому сайті Ledmir.com.ua використовуються куки (cookies) і анонімні ідентифікатори. Ваша взаємодія з нашим сайтом Ledmir.com.ua, в тому числі, якщо ви залишаєтеся на ньому, підтверджує, що ви не заперечуєте проти їх використання.