Вид оплати: Готівковий RUUA
Ledmir.com.ua
+38 (097) 00 55 448Київстар

LED Стрічки та комплектуючі

LED Стрічки і комплектуючі

Світлодіодні стрічки - це відмінне джерело освітлення в різних сферах діяльності. Вони застосовуються в інтер'єрі в якості декоративного освітлення, в автомобілях, на промислових ділянках, в розважальних закладах і офісних приміщеннях. Це потужне штучне джерело світла, що дозволяє втілити практично будь-яку дизайнерську ідею.

LED стрічка має досить широке застосування. Вона використовується не тільки в якості декоративного, а й як основне джерело світла. Споживання енергії низьке, а термін служби досягає 50 тисяч годин. Скільки пропрацює світлодіодна стрічка в реальності? При роботі 8 годин на день LED стрічка прослужить близько 17 років. Її можливості великі, легкий монтаж і зручність використання роблять її універсальною і практичною.

ПЕРЕВАГИ LED СТРІЧКИ

Світлодіодна стрічка має такі переваги:

  • Тривалий термін служби, завдяки якому вам не доведеться постійно шукати заміну. Досить один раз встановити хорошу світлодіодну стрічку, і вона пропрацює довгі роки.
  • Споживання енергії мінімальне, в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання LED стрічка споживає на 90% менше електроенергії, і на 20% менше в порівнянні з «економками».
  • Монтаж дуже простий, в нашому інтернет магазині «Ledmir» є всі необхідні комплектуючі, щоб відразу зібрати робочу систему.
  • Стрічка зі світлодіодами повністю безпечна у використанні, вона працює на низькій напрузі, тому удар струмом виключений, і не нагрівається до високих небезпечних температур під час роботи.
  • У складі світлодіодних ламп немає шкідливих газів і інших домішок, тому LED стрічки екологічно безпечні.
  • Легке управління і широкий функціонал. Існують LED стрічки з RGB системою, за допомогою якої можна керувати кольором. Такі стрічки використовуються в якості декоративного освітлення, але можуть застосовуватися і як основне джерело світла.
  • Скритність установки. Стрічку практично не видно, при цьому вона забезпечує необхідний напрям світла. Вона компактна і підходить для монтажу в складних місцях.
  • Використовувати світлодіодну стрічку можна в різних умовах, вона стійка до зміни температур, можна застосовувати її у вологих приміщеннях.

LED стрічки є практичними, зручними і простими у використанні. Їх можна застосовувати для підсвічування інтер'єру, підсвічування меблів, в якості основного освітлення. Також вони використовуються для освітлення рекламних банерів, архітектурних будівель і ландшафту. Завдяки світлодіодним контролерам можна влаштовувати світлові вистави. Стрічки застосовуються в автомобілях, так як можуть працювати від 12 вольт.

ДЕ КУПИТИ LED СТРІЧКИ І КОМПЛЕКТУЮЧІ

У нашому інтернет магазині «Ledmir» ви легко зможете купити LED стрічки і комплектуючі до них. У нас є великий вибір якісних ЛЕД стрічок для дому та вулиці, гнучкий LED неон, блоки живлення, підсилювачі сигналу, диммери і інші комплектуючі. В одному магазині легко зібрати повністю функціонуючу систему, яку досить просто встановити.

Якщо ви не знаєте, що саме вам необхідно, які комплектуючі до LED стрічок потрібні, зателефонуйте нам, і консультант допоможе зробити вибір. Ми працюємо тільки з перевіреними компаніями-виробниками, всі вони мають сертифікацію в Україні і є визнаними на міжнародному ринку. У нашому магазині «Ледмір» ви знайдете тільки якісні LED стрічки і комплектуючі.

Читати повністю