Вид оплати: Готівковий RUUA
Ledmir.com.ua
+38 (097) 00 55 448Київстар

LED Аксесуари та електротовари

LED аксесуари та електротовари

LED освітлення є практичним, зручним, безпечним і економічним. Використання аксесуарів з LED лампами значно спрощує побут, допомагає зробити декоративне освітлення, а також поліпшити функціональність світильників. У нашому інтернет магазині «Ледмір» ви можете купити LED аксесуари та електротовари.

Головною перевагою LED освітлення є економічність і безпека. Лампи споживають набагато менше електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і енергозберігаючими лампами. У складі ЛЕД ламп немає газу і інших домішок, які можуть зашкодити довкіллю і людині. Крім того, вони працюють до 50000 годин, що набагато довше будь-яких інших аналогів.

LED АКСЕСУАРИ ДЛЯ ДОМУ І ВУЛИЦІ

У нашому магазині представлений великий каталог LED аксесуарів, які призначені для використання як в житловому просторі, так і на вулиці, в офісах, промислових приміщеннях і в умовах несприятливого середовища. Основна роль аксесуарів - створення комфорту і безпеки використання світлодіодних ламп і світильників, а також забезпечення потреб користувача. У нашому інтернет магазині «Ledmir» ви можете підібрати наступні види LED аксесуарів і електротоварів:

  • Настільні LED лампи. Призначені для домашнього та промислового використання. Забезпечують яскраве світло, деякі моделі оснащені регулятором яскравості і кольоровості. Легко встановлюються на стіл, лампи служать тривалий час, спрямоване світло покриває необхідну область.
  • Гірлянди. Хочете використовувати LED освітлення в якості декоративного? Беріть гірлянди з ЛЕД лампами, які призначені як для будинку, так і для вулиці. У нашому каталозі ви знайдете великий вибір гірлянд, які створять необхідне декоративне освітлення.
  • LED ліхтарики. Використовуються в побуті для точкового освітлення. Представлені різні моделі з лампами різних потужностей. Є ліхтарі для риболовлі, туризму, побуту. Підбирайте якісний світлодіодний ліхтар онлайн і робіть замовлення.
  • LED комплекти. Світлодіодні комплекти - це готові збірки, що допомагають переобладнати раннє встановлені світильники. Це діодні стрічки з блоками живлення, лінійки для забезпечення додаткового освітлення та інші конструкції.
  • Датчики руху. Це група електротоварів, що забезпечує включення LED світильників шляхом реагування на рухи. У нашому каталозі сайту «Ледмір» представлено широкий асортимент датчиків руху для будинку, виробництв, вулиці.
  • Сутінкові датчики. Призначені для включення LED освітлення в залежності від рівня освітленості навколишнього простору. На вулиці темніє? Датчик включить LED лампу самостійно.
  • Таймери. Призначені для налаштування включення і виключення LED освітлення в певних умовах. Таймери значно спрощують управління світлом, в нашому каталозі представлені тільки перевірені і сертифіковані бренди.
  • Драйвера для LED світильників. Забезпечують стабільну роботу діодів, а також допомагають контролювати яскравість світла і регулювати силу струму. Це відмінний LED аксесуар для комфортного управління освітленням в автоматичному режимі.
  • Монтажні матеріали для LED світильників. Вам не потрібно шукати кріплення, опори та інші LED аксесуари в інших магазинах, все можна купити в одному місці - у нас на сайті. Підбирайте необхідні монтажні матеріали і робіть замовлення.

LED аксесуари допомагають встановити освітлення та забезпечити правильну роботу. В інтернет магазині «Ледмір» ви можете знайти аксесуари різного типу, і зробити замовлення прямо на сайті. Зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати необхідне обладнання та електротовари.

Читати повністю